Motor
Brzdy
Skla vozidla
Elektronika
Osvětlení
Prohlídky
Pneumatiky
Mechanické systémy
Klimatizace

Články

8. 11. 2019

Zimní prohlídka se seřízením světel ZDARMA

Zima už klepe na dveře a s prvními ranními mrazíky je nutné na toto období nachystat i automobil. Nestačí jen přezout na zimní pneumatiky a myslet si, že máme nad zimou vyhráno. Ten pocit když je ráno zima, fouká vítr, konečně oškrábete okna, sednete do vozu a po otočení klíčku se nic nestane, protože baterka nevydržela mínusové teploty asi nechcete zažít. Tomu a závažnějším závadám se dá samozřejmě předejít - Zimní prohlídkou u nás v servise při které vám navíc seřídíme světla ZDARMA.
Více >>

27. 9. 2019

Výměna oleje v automatu vč. proplachu

Opět jsme rozšířili portfolio našich služeb o novou plničku automatických převodovek. Ta kromě automatického režimu zvládne i kompletní proplach, který odstraní všechny nečistoty v převodovce. Podíl automatických převodovek se na trhu neustále zvyšuje a proto je potřeba jim dopřávat tu nejlepší péči, aby mohly sloužit dalších desítek, či stovek tisíc kilometrů.
Více >>

29. 3. 2019

Celolak Opelu Calibra

Mladistvá léta, vůně spáleného benzinu, žádné EU restrikce a Sametová revoluce - přesně tohle asi proběhlo hlavou našemu významnému zákazníkovi, který se rozhodl splnit si sen ze svého mládí - pořídit si legendární Opel Calibra V6. A tady to začalo u nás.
Více >>

8. 3. 2019

Nová moderní lakovna ve Žďáře nad Sázavou

Automobily se vyvíjí závratným tempem, to co se nám ještě před deseti lety zdálo jako nemožné se již dnes stává součástí běžných automobilů. S tímto vývojem jde dopředu i lakovací průmysl, kterého jsme se hrdě stali součástí. Moderní lakovna v našem městě byla "nedostatkovým zbožím" a to se nyní mění. Naše společnost se rozhodla po pěti letech, kdy jsme se soustředili na perfektní moderní autoservis a prodej ojetých vozů posunout zase o krok dál. A vzali jsme to hopem, místo kroku jsme udělali skok a během velmi krátké doby jsme vybudovali novou autolakovnu s přípravnou a karosářskou dílnou.
Více >>

4. 12. 2018

Seřízení světlometů na zimu

Vidět, být viděn a neoslňovat další účastníky provozu - to je důležité si zapamatovat především v zimních měsících. Stmívá se dříve a hrozí daleko větší nebezpečí kolize, jak už s chodci, ostatními vozy a nebo dokonce zvěří. Proto je důležité udržovat "oči" vašeho vozu v perfektní kondici.
Více >>

23. 4. 2018

Kompletní přestavba Harleye pro Petra Břízu

Petr Bříza a Harley Davidson to jsou dva pojmy na rozdílných působištích. Petr je bývalý úspěšný hokejový gólman, který je především spojován s klubem HC Sparta Praha, zároveň je ale držitelem čtyř bronzů z mistrovství světa, jednoho bronzu ze ZOH a trojnásobný mistr české extraligy. Nyní je majitelem klubu HC Sparta Praha a členem mezinárodní hokejové federace. Harley Davidson je výrobce motocyklů z Milwaukee ve Wisconsinu již 115 let.
Více >>

1. 2. 2018

Ultrazvukové čištění

Hlásíme další posilu do našich řad. Nečekejte však fotografii nového mechanika, jedná se totiž o nový přístroj, který nám zajistí ještě lepší služby pro vaše vozy. Vozidla jsou totiž čím dál choulostivější a proto je potřeba k nim i takto přistupovat a čištění ultrazvukem je velmi efektivní a šetrné.
Více >>

Prodej a dovoz
ojetých vozů

Všechny naše vozy prochází důkladnou předprodejní kontrolou. Skladem více než 30 automobilů různých značek.

Servis a lakovna vozidel
všech značek

Autoservis a autolakovna pro všechny značky vozidel. Můžeme servisovat i vozidla v záruce. Disponujeme tím nejmodernějším vybavením.

Likvidace pojistných
událostí

Měli jste nehodu? Zavolejte nám! Vše za vás vyřídíme, jsme smluvním servisem mnoha pojišťoven. Nechte Vaše starosti na nás.

© 2014 AutoFive s.r.o.
U Malého lesa 2644/36
591 01 Žďár nad Sázavou