Reinpo-autoFive s.r.o. Žďár nad Sázavou

Nacházíte se: Články
23. 4. 2018

Kompletní přestavba Harleye pro Petra Břízu

Petr Bříza a Harley Davidson to jsou dva pojmy na rozdílných působištích. Petr je bývalý úspěšný hokejový gólman, který je především spojován s klubem HC Sparta Praha, zároveň je ale držitelem čtyř bronzů z mistrovství světa, jednoho bronzu ze ZOH a trojnásobný mistr české extraligy. Nyní je majitelem klubu HC Sparta Praha a členem mezinárodní hokejové federace. Harley Davidson je výrobce motocyklů z Milwaukee ve Wisconsinu již 115 let. 

Abychom se neztratili v datech a číslech, tak to zjednodušíme - Petr má Harleye a my máme ve Žďáře moc šikovný kluky na dílně. A z toho vznikl nápad, že se jeho Harley-Davidson Road King předělá podle jeho představ. Protože my v autoFIVE máme rádi výzvy, tak jsme hned řekli, že do toho jdeme! A tak započalo vybírání ideální barvy, doplňků a dalších věcí. 

Práce bylo jako na kostele. Motorka se musela kompletně odstrojit, nalakovat rám a začalo rozlešťování a oprava všech zašlých chromů. Přitom všem se udělal olej, filtry, svíčky, brzdové destičky vpředu a vzadu, brzdová kapalina a nazuly se nové gumy. Na přední část se umístil nový kryt nad světlo ve stylu Arlen Ness a přimontovala se 12V zásuvka na přední řidítka. Nainstalovala se dopředu tři LED světla a dozadu koncové LED světlo se zabudovanými blinkry a osvětlením označení Harley Davidson nad světlem. Všechny díly se olakovaly a daly se zpět na motorku. Mezitím se objednaly doplňky jako kryty na motor, na vzduchový filtr a nebo třeba nový 3D nápis Harley Davidson na nádrž. 

Několik hodin práce znamenalo nakonec opravdu drastickou přeměnu motorky. No a co na to majitel nového stroje? Nadšením se ani nemohl dočkat až nasedne na motorku a pojede se projet. Dokonce nás přirovnal k plastické chirurgii docenta Měšťáka: "Udělali jste z nevzhledné a unavené paní dokonalou sexbombu." 

Petře, děkujeme za projevenou důvěru a přejeme Ti mnoho šťastných kilometrů! 

Zvětšit
Zvětšit
Zvětšit
Zvětšit
Zvětšit
Zvětšit
Zvětšit
Zvětšit
Zvětšit
Zvětšit
Zvětšit

<< Zpět

Otevírací doba

Po - Pá ... 7:00 - 17:00 hod.

So ... dle tel. dohody

Kontakt

Reinpo-autoFive s.r.o.
Jihlavská 1007/2
591 01 Žďár nad Sázavou

Tel.: +420 566 522 324
Mob.: +420 774 180 222
E-mail: recepce@autofive.cz

Sledujte náš profil na:
Profil autoFIVE na Facebooku
Prodej a dovoz ojetých vozů

Všechny naše vozy prochází důkladnou předprodejní kontrolou. Skladem více než 30 automobilů různých značek.

Servis vozidel všech značek

Autoservis pro všechny značek vozidel. Můžeme servisovat i vozidla v záruce. Disponujeme tím nejmodernějším vybavením.

Likvidace pojistných událostí

Měli jste nehodu? Zavolejte nám! Vše za vás vyřídíme, jsme smluvním servisem mnoha pojišťoven. Nechte Vaše starosti na nás.

Bosch pylon