Reinpo-autoFive s.r.o. Žďár nad Sázavou

Nacházíte se: Články

Články

Celá aktualita: Celolak Opelu Calibra
29. 3. 2019

Celolak Opelu Calibra

Mladistvá léta, vůně spáleného benzinu, žádné EU restrikce a Sametová revoluce - přesně tohle asi proběhlo hlavou našemu významnému zákazníkovi, který se rozhodl splnit si sen ze svého mládí - pořídit si legendární Opel Calibra V6. A tady to začalo u nás. 

Celá aktualita >>

Celá aktualita: Nová moderní lakovna ve Žďáře nad Sázavou
8. 3. 2019

Nová moderní lakovna ve Žďáře nad Sázavou

Automobily se vyvíjí závratným tempem, to co se nám ještě před deseti lety zdálo jako nemožné se již dnes stává součástí běžných automobilů. S tímto vývojem jde dopředu i lakovací průmysl, kterého jsme se hrdě stali součástí. Moderní lakovna v našem městě byla "nedostatkovým zbožím" a to se nyní mění. Naše společnost se rozhodla po pěti letech, kdy jsme se soustředili na perfektní moderní autoservis a prodej ojetých vozů posunout zase o krok dál. A vzali jsme to hopem, místo kroku jsme udělali skok a během velmi krátké doby jsme vybudovali novou autolakovnu s přípravnou a karosářskou dílnou. 

Celá aktualita >>

Celá aktualita: Seřízení světlometů na zimu
4. 12. 2018

Seřízení světlometů na zimu

Vidět, být viděn a neoslňovat další účastníky provozu - to je důležité si zapamatovat především v zimních měsících. Stmívá se dříve a hrozí daleko větší nebezpečí kolize, jak už s chodci, ostatními vozy a nebo dokonce zvěří. Proto je důležité udržovat "oči" vašeho vozu v perfektní kondici. 

Celá aktualita >>

Celá aktualita: Kompletní přestavba Harleye pro Petra Břízu
23. 4. 2018

Kompletní přestavba Harleye pro Petra Břízu

Petr Bříza a Harley Davidson to jsou dva pojmy na rozdílných působištích. Petr je bývalý úspěšný hokejový gólman, který je především spojován s klubem HC Sparta Praha, zároveň je ale držitelem čtyř bronzů z mistrovství světa, jednoho bronzu ze ZOH a trojnásobný mistr české extraligy. Nyní je majitelem klubu HC Sparta Praha a členem mezinárodní hokejové federace. Harley Davidson je výrobce motocyklů z Milwaukee ve Wisconsinu již 115 let. 

Celá aktualita >>

Celá aktualita: Ultrazvukové čištění
1. 2. 2018

Ultrazvukové čištění

Hlásíme další posilu do našich řad. Nečekejte však fotografii nového mechanika, jedná se totiž o nový přístroj, který nám zajistí ještě lepší služby pro vaše vozy. Vozidla jsou totiž čím dál choulostivější a proto je potřeba k nim i takto přistupovat a čištění ultrazvukem je velmi efektivní a šetrné. 

Celá aktualita >>

Otevírací doba

Po - Pá ... 7:00 - 17:00 hod.

So ... dle tel. dohody

Kontakt

Reinpo-autoFive s.r.o.
Jihlavská 1007/2
591 01 Žďár nad Sázavou

Tel.: +420 566 522 324
Mob.: +420 774 180 222
E-mail: recepce@autofive.cz

Sledujte náš profil na:
Profil autoFIVE na Facebooku
Prodej a dovoz ojetých vozů

Všechny naše vozy prochází důkladnou předprodejní kontrolou. Skladem více než 30 automobilů různých značek.

Servis vozidel všech značek

Autoservis pro všechny značek vozidel. Můžeme servisovat i vozidla v záruce. Disponujeme tím nejmodernějším vybavením.

Likvidace pojistných událostí

Měli jste nehodu? Zavolejte nám! Vše za vás vyřídíme, jsme smluvním servisem mnoha pojišťoven. Nechte Vaše starosti na nás.

Bosch pylon