Reinpo-autoFive s.r.o. Žďár nad Sázavou

Nacházíte se: Servisní služby / Autolakovna

Autolakovna

Zvětšit
Zvětšit
Zvětšit
Zvětšit
Zvětšit

Moderní autolakovna ve Žďáře nad Sázavou chyběla jako sůl v jedné známé pohádce. Proto jsme se rozhodli vybavit nově vybudovanou dílnu nejmodernější kabinou a prvotřídním vybavením pro lakování.

Naše vize byla jednoduchá - ať už se jedná o Škodu Felicii nebo nejnovější BMW řady 7, tak musí být vždy odvedená prvotřídní práce. A to v dnešní době není možné bez moderního vybavení a hlavně bez přístupu k novým informacím, které se v tomto oboru neustále mění a vyvíjí. Proto jsme se rozhodli držet konceptu, který jsme nastavili na náš úspěšný autoservis - Lakýrnici a přípraváři pracují s tím nejlepším, co tento obor nabízí a jsou pravidelně školeni od těch nejlepších v oboru.  

Neméně důležité jsou kvalitní barvy a ty jsou v našem servise opět bezkonkurenční, protože ctíme heslo: "Lepší jednou pořádně, než třikrát špatně." Používáme barvy z koncernu AkzoNobel. Nejdůležitější je pro nás kvalita provedené práce a ta je možná pouze s prvořídními materiály. Ať už se jedná o spotřební materiál nebo používaný lakýrnický materiál, tak vždy je pro nás na prvním místě kvalita, aby mohl lak sloužit několik dalších let - zároveň za příznivou cenu pro naše zákazníky

Lakýrnici a přípraváři mají za sebou několik let praxe a proto se můžete spolehnout, že vaše vozidlo bude svěřeno do rukou zkušených odborníků, které pravidelně školíme. 

Cenovou kalkulaci lakování vám provedeme takřka okamžitě. Jenom je samozřejmě potřeba nám poskytnout dostatek informací o plánované opravě. Ideální je pak vozidlo případně poškozený díl osobně vidět. 

Neváhejte a kontaktujte náš autoservis. Budeme se těšit na setkání s Vámi. 

Otevírací doba

Po - Pá ... 7:00 - 17:00 hod.

So ... dle tel. dohody

Kontakt

Reinpo-autoFive s.r.o.
Jihlavská 1007/2
591 01 Žďár nad Sázavou

Tel.: +420 566 522 324
Mob.: +420 774 180 222
E-mail: recepce@autofive.cz

Sledujte náš profil na:
Profil autoFIVE na Facebooku
Prodej a dovoz ojetých vozů

Všechny naše vozy prochází důkladnou předprodejní kontrolou. Skladem více než 30 automobilů různých značek.

Servis vozidel všech značek

Autoservis pro všechny značek vozidel. Můžeme servisovat i vozidla v záruce. Disponujeme tím nejmodernějším vybavením.

Likvidace pojistných událostí

Měli jste nehodu? Zavolejte nám! Vše za vás vyřídíme, jsme smluvním servisem mnoha pojišťoven. Nechte Vaše starosti na nás.

Bosch pylon